SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IK Frej Täby Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
JANUARI 2024
 
13
12:00
lör
12:00    
Djursholms IP
FC Djursholm - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
13
13:00
lör
13:00    
Djursholms IP
FC Djursholm - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby Fotbollsförening - Vallentuna BK  -      
27
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby Fotbollsförening - Vallentuna BK  -      
FEBRUARI 2024
 
03
15:30
lör
15:30    
Skarpängskolan
 
Täby Blixten futsalcup - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
04
16:30
sön
16:30    
Skarpängskolan
 
Täby blixten futsal - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
 
10
13:00
lör
13:00    
Västby Fotbollshall
Bollstanäs sk - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
10
14:00
lör
14:00    
Väsby Fotbollshall
Bollstanäs SK - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
11
11:00
sön
11:00    
Näsbydal
IK Frej Täby Fotbollsförening - Sollentuna Töjnan  -      
 
17
09:30
lör
09:30    
Lidingövallen
 
Lidingö - IK Frej Täby Fotbollsförening P2013  -      
18
09:00
sön
09:00    
Näsbydal
 
IK Frej Täby Fotbollsförening -   -      
 
21
18:15
ons
18:15    
Vikingavallen 9-mannaplanen
IK Frej Täby Fotbollsförening P2013 - Sollentuna FK Vaxmora  -      
24
11:00
lör
11:00    
Fotbollshallen, Brunna IP, Hallunda
Arameiska - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
MARS 2024
 
10
10:30
sön
10:30    
Åkersberga IP
 
Åkersberga FC - IK Frej Täby Fotbollsförening P2013  -      
10
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen 7-manna
IK Frej Täby Fotbollsförening - Bällsta FF  -      
 
15
17:00
fre
17:00    
Djursholms IP
 
IK Frej Täby Fotbollsförening - Djursholms Spring Cup - Lag Grön & Blå  -      
17
13:00
sön
13:00    
Hägernäs
 
Viggbyholm - IK Frej Täby Fotbollsförening P2013  -      
 
31
08:45
sön
08:45    
Väsby Fotbollshall
Bredden FC - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
06
13:30
lör
13:30    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
07
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen - 9-mannaplanen
IK Frej Täby Fotbollsförening - Vallentuna BK  -      
 
20
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Bällsta FF Gul  -      
20
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Vallentuna BK 1  -      
20
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Täby FK 61  -      
21
12:00
sön
12:00    
Bällstabergs BP 12
Bällsta FF Grön - IK Frej Täby FF Röd  -      
21
12:45
sön
12:45    
Kryssarvallen 12
Täby FK FA13 - IK Frej Täby FF Svart  -      
21
15:00
sön
15:00    
Hagaplan 2
Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby FF Blå  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Norrvikens IP 115
Sollentuna FK Nord 3 - IK Frej Täby FF Vit  -      
27
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Sollentuna FK Töjnan 2  -      
27
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Blå - Bällsta FF Grön  -      
28
09:00
sön
09:00    
Sollentunavallen 21
Sollentuna FK Töjnan 1 - IK Frej Täby FF Gul  -      
28
16:30
sön
16:30    
Hagaplan 2
Vallentuna BK 2 - IK Frej Täby FF Grön  -      
 
29
17:45
mån
17:45    
Grimstaplan KG
IK Frej Täby FF Svart - Bollstanäs SK Grön 3  -      
MAJ 2024
 
04
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Täby FK 62  -      
04
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Österåker United FK 2 Grå  -      
04
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Österåker United FK 4 Grå  -      
05
10:15
sön
10:15    
Kryssarvallen 12
Täby FK 52 - IK Frej Täby FF Blå  -      
05
11:15
sön
11:15    
Hägernäs IP 22
Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FF Röd  -      
05
13:30
sön
13:30    
Edsbergs Sportfält 4
Sollentuna FK Vax Svart - IK Frej Täby FF Svart  -      
 
12
10:20
sön
10:20    
Wasavallen, Rydbo
 
Åkersbega FC - IK Frej Täby Fotbollsförening P2013  -      
 
18
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Som United Fotbollsförening vit  -      
18
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Svart - Åkersberga FC 1  -      
18
11:30
lör
11:30    
Södervik 11
Bredden FC 3 - IK Frej Täby FF Vit  -      
18
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Blå - Bollstanäs SK Röd 2  -      
19
09:00
sön
09:00    
Erikslunds BP 11
Erikslunds KF Berg - IK Frej Täby FF Gul  -      
19
10:15
sön
10:15    
Sollentunavallen 22
Sollentuna FK Vallen - IK Frej Täby FF Grön  -      
19
16:45
sön
16:45    
Helenelunds IP
Sollentuna Helenelund - IK Frej Täby Fotbollsförening P2013  -      
 
25
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Åkersberga FC 3  -      
25
10:15
lör
10:15    
Wasavallen 11
Rydbo IF 3, Pojkar 2013: 11 år 2024 - IK Frej Täby FF Röd  -      
25
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Täby FK 53  -      
25
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Rydbo IF 2, Pojkar 2013: 11 år 2024  -      
26
10:15
sön
10:15    
Södervik 11
Bredden FC 2 - IK Frej Täby FF Blå  -      
26
14:00
sön
14:00    
Stockhagens IP 3
IFK Stocksund 1 - IK Frej Täby FF Svart  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Erikslunds BP 12
Erikslunds KF Hav - IK Frej Täby FF Grön  -      
01
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Österåker United FK 4 Vit  -      
01
11:30
lör
11:30    
Wasavallen 11
Rydbo IF 1, Pojkar 2013: 11 år 2024 - IK Frej Täby FF Vit  -      
01
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Svart - Bredden FC 1  -      
01
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Blå - Åkersberga FC 2  -      
02
13:15
sön
13:15    
Råstasjön 11 (T3)
Hagalunds IS Blå - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
07
17:30
fre
17:30    
Ängby Södra BP 12
FK Bromma Grön - IK Frej Täby FF Svart  -      
08
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Viggbyholms IK FF Svart  -      
08
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Vallentuna BK 4  -      
08
11:30
lör
11:30    
Helenelunds IP 126
Sollentuna FK Teg 2 - IK Frej Täby FF Blå  -      
08
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Bromstens IK 1  -      
08
12:45
lör
12:45    
Kryssarvallen 11
Täby FK 72 - IK Frej Täby FF Röd  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:00
lör
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Blå - IFK Vaxholm vit 2  -      
24
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Åkersberga FC 2  -      
24
11:00
lör
11:00    
Vaxö IP 126
IFK Vaxholm vit 1 - IK Frej Täby FF Vit  -      
24
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Svart - Hagalunds IS Vit  -      
24
12:45
lör
12:45    
Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK Röd 3 - IK Frej Täby FF Gul  -      
25
11:15
sön
11:15    
Hägernäs IP 22
Viggbyholms IK FF Blå - IK Frej Täby FF Grön  -      
 
31
09:15
lör
09:15    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 5 Gul - IK Frej Täby FF Svart  -      
31
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Österåker United FK 4 Rosa  -      
31
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Åkersberga FC 1  -      
31
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - IFK Vaxholm vit 2  -      
31
15:45
lör
15:45    
Runby IP 11
Runby IF Svart - IK Frej Täby FF Röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:45
sön
12:45    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF Blå  -      
 
07
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Kallhälls FF Blå  -      
07
11:30
lör
11:30    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Gul 2 - IK Frej Täby FF Grön  -      
07
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Svart - Danderyds SK FF Vit  -      
07
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Blå - Runby IF Svart  -      
08
12:45
sön
12:45    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FF Vit  -      
08
14:00
sön
14:00    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 3 - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
14
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Vit - Bollstanäs SK Grön 1  -      
14
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Gul - Bredden FC 1  -      
14
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Kallhälls FF Vit  -      
15
10:15
sön
10:15    
Södervik 11
Bredden FC 2 - IK Frej Täby FF Röd  -      
15
11:30
sön
11:30    
Djursholms IP 32
FC Djursholm 1 - IK Frej Täby FF Svart  -      
15
19:00
sön
19:00    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 9 Gul - IK Frej Täby FF Blå  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Djursholms IP 31
FC Djursholm 3 - IK Frej Täby FF Blå  -      
21
11:30
lör
11:30    
Knutby BP 12
Som United Fotbollsförening blå - IK Frej Täby FF Gul  -      
21
13:45
lör
13:45    
Brinkskolan 1
IK Frej Täby FF Svart - Erikslunds KF Berg  -      
22
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 12
IK Frej Täby FF Blå - Rotebro IS FF Röd  -      
22
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 11
IK Frej Täby FF Röd - IFK Vaxholm blå 2  -      
22
13:00
sön
13:00    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - IK Frej Täby FF Vit  -      
22
13:30
sön
13:30    
Bergshamra IP 2
IFK Bergshamra svart - IK Frej Täby FF Grön  -      
 
28
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen/Täby IP 21
IK Frej Täby FF Röd - Bollstanäs SK Grön 2  -      
28
10:30
lör
10:30    
Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 19 - IK Frej Täby FF Gul  -      
28
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Svart - Enebybergs IF 3  -      
28
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 22
IK Frej Täby FF Grön - Norrtulls SK Vit M  -      
29
11:00
sön
11:00    
Össeby IP 11
Brottby SK - IK Frej Täby FF Vit  -