SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IK Frej Täby Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
FEBRUARI 2024
 
10
16:00
lör
16:00    
Skarpäng
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P18-19 - Bagarmossen   -      
MARS 2024
 
06
20:15
ons
20:15    
Vallentuna IP
Vallentuna - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
10
13:15
sön
13:15    
Norrtälje Sportcentrum
BKV Norrtälje - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
 
16
17:00
lör
17:00    
Skarpängskolan
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P18-19 - Åkersberga   -      
 
24
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen
Sundbyberg IK - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
07
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - IFK Lidingö FK C2  -  3  
 
13
16:00
lör
16:00    
Kungsängens IP 2
Kungsängens IF U19 - IK Frej Täby FF Svart1  -  5  
14
10:15
sön
10:15    
Stadshagens IP 1
Norrtulls SK 1 - IK Frej Täby FF Gul5  -  4  
 
21
12:15
sön
12:15    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Djurgårdens Talangfotbollsförening 73  -  3  
 
28
19:30
sön
19:30    
Nälsta BP 1
Spånga IS FK 1 - IK Frej Täby FF Gul2  -  4  
MAJ 2024
 
03
19:45
fre
19:45    
Erikslunds BP 1
IK Frej Täby FF Gul - Viggbyholms IK FF Vit0  -  5  
04
13:00
lör
13:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Erikslunds KF2  -  3  
 
12
14:00
sön
14:00    
Kälvesta BP 1
IF Brommapojkarna 2005-3 - IK Frej Täby FF Gul5  -  0  
12
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Enskede IK G13  -  1  
 
18
12:30
lör
12:30    
Boovallen 1
Boo FF 1 - IK Frej Täby FF Svart2  -  4  
19
18:15
sön
18:15    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Ursvik IK Svart2  -  1  
 
26
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Kallhälls FF 1  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF - IK Frej Täby FF Svart  -      
01
16:00
lör
16:00    
Kungsängens IP 2
Kungsängens IF - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Djurgårdens Talangfotbollsförening 2  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - IK Frej Täby FF Svart  -      
16
20:00
sön
20:00    
Röllingby 1
Österåker United FK 1 - IK Frej Täby FF Gul  -      
AUGUSTI 2024
 
09
20:00
fre
20:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Österåker United FK 1  -      
 
18
sön
00:00    
Röllingby 1
Viginti Quattuor FC - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Sundbybergs IK  -      
25
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Kungsängens IF  -      
 
31
12:15
lör
12:15    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK P06 - IK Frej Täby FF Svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
08
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - IF Brommapojkarna 2006-2  -      
08
17:00
sön
17:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Svart - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - IF Brommapojkarna 2005-3  -      
15
16:00
sön
16:00    
Ängby Södra BP 1
FK Bromma - IK Frej Täby FF Svart  -      
 
20
19:30
fre
19:30    
Hägernäs IP 1
Viggbyholms IK FF Vit - IK Frej Täby FF Gul  -      
22
20:00
sön
20:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Danderyds SK FF 3  -      
 
28
11:15
lör
11:15    
Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - IK Frej Täby FF Svart  -      
29
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Spånga IS FK 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
14:00
lör
14:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens Talangfotbollsförening 7 - IK Frej Täby FF Gul  -      
06
16:00
sön
16:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Viggbyholms IK FF Röd  -      
 
13
17:00
sön
17:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Gul - IK Frej Täby FF Svart  -      
13
18:00
sön
18:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Norrtulls SK 1  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Erikslunds BP 1
IK Frej Täby FF Svart - Vällingby AIK  -      
20
14:15
sön
14:15    
Lidingövallen 2
IFK Lidingö FK C - IK Frej Täby FF Gul  -