SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IK Frej Täby Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
JANUARI 2024
 
14
10:00
sön
10:00    
Vilundahallen
Bollstanäs - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
 
27
08:50
lör
08:50    
Gubbängens BP
Hammarby P12-2 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
27
10:30
lör
10:30    
Vallentuna IP
Vallentuna BK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen 7manna
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Ursvik IK svart  -      
03
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen 7manna
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Ursvik IK svart  -      
04
09:30
sön
09:30    
Näsbydal
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Värtan P12 Blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
Huvudstafältet
AIK Gul - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
04
16:15
sön
16:15    
Solhems BP
 
Brommapojkarna P12-2 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
 
10
08:30
lör
08:30    
Spånga IP
 
Spånga P12-34 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
10
08:30
lör
08:30    
Spånga IP
 
Spånga P12-34 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
10
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen 7manna
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - AIK P12 röd  -      
10
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen 7manna
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - AIK P12 röd  -      
11
09:00
sön
09:00    
Enebybergs IP
Danderyds SK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
11
10:15
sön
10:15    
Enebybergs IP
Danderyds SK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
 
15
19:00
tor
19:00    
Vilundahallen, BSK möter vid ingången 1840
 
Bollstanäs - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
17
08:45
lör
08:45    
Stora Mossen
 
BP P12-4 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
17
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen 7manna
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Djurgårdens IF FF P13-1  -      
17
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen 7manna
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - FC Arlanda  -      
18
09:00
sön
09:00    
Röllingby
 
Österåker United - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
18
11:30
sön
11:30    
Näsbydal bollplan
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Danderyds SK  -      
18
11:30
sön
11:30    
Näsbydal bollplan
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Hammarby IF FF P12-3  -      
 
25
14:00
sön
14:00    
Vilundahallen
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Bollstanäs  -      
MARS 2024
 
16
09:00
lör
09:00    
Tibblevallen plan 2
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - IFK Lidingö FK P12-10  -      
16
10:30
lör
10:30    
Tibble 2
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - AIK P12 röd  -      
16
14:10
lör
14:10    
Skärgårdsstadskolan
 
Österåker United - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
17
12:00
sön
12:00    
Brunna IP Fotbollshallen, Botkyrka
 
Tullinge BK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
17
15:00
sön
15:00    
Kryssarvallen
Täby FK P12-7 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
17
15:00
sön
15:00    
Kryssarvallen
Täby FK P12-7 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Näsbydal
Täby FK FA13 - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
24
09:30
sön
09:30    
Näsbydal
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Danderyds SK  -      
24
09:30
sön
09:30    
Näsbydal
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Danderyds SK  -      
24
11:15
sön
11:15    
Näsbydal
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Täby FK Skarpäng  -      
24
15:30
sön
15:30    
Fotbollstältet vid Danderyds gymnasium
Danderyds SK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
APRIL 2024
 
06
10:00
lör
10:00    
Vikingavallen 7manna
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Bollstanäs SK  -      
06
12:00
lör
12:00    
Örvallen
 
Ursvik IK P12 vit - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
07
15:00
sön
15:00    
Vikingavallen 7manna
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Enebybergs IF  -      
07
16:30
sön
16:30    
Vikingavallen 7manna
 
IK Frej Täby Fotbollsförening P2012 - Enebybergs IF  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Sollentunavallen 21
IFK Sollentuna blå - IK Frej Täby FF Vit  -      
20
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Vallentuna BK 2  -      
20
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Täby FK 72  -      
20
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - Österåker United FK 4 Rosa  -      
20
16:15
lör
16:15    
Bällstabergs BP 11
Bällsta FF Grön - IK Frej Täby FF Grön  -      
21
09:00
sön
09:00    
Erikslunds BP 11
Erikslunds KF Rosa - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM Blå - IK Frej Täby FF Blå  -      
27
10:15
lör
10:15    
Sollentunavallen 22
Sollentuna FK Vallen 2 - IK Frej Täby FF Röd  -      
27
10:15
lör
10:15    
Norrvikens IP 11
Sollentuna FK Viby 3 - IK Frej Täby FF Svart  -      
27
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - Täby FK 92  -      
27
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - Vallentuna BK 3  -      
28
14:15
sön
14:15    
Danderydsvallen
Danderyds SK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2012  -      
28
17:30
sön
17:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - Österåker United FK 3 Svart  -      
MAJ 2024
 
04
10:15
lör
10:15    
Norrvikens IP 11
Sollentuna FK Viby 4 - IK Frej Täby FF Vit  -      
04
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Täby FK 51  -      
04
12:45
lör
12:45    
Vaxö IP 11
IFK Vaxholm vit 1 - IK Frej Täby FF Grön  -      
04
12:45
lör
12:45    
Skarpäng 11
Täby FK 12 - IK Frej Täby FF Gul  -      
04
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - Täby FK 71  -      
05
17:30
sön
17:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - IFK Vaxholm blåvit  -      
 
18
10:15
lör
10:15    
Sollentunavallen 21
IFK Sollentuna vit - IK Frej Täby FF Svart  -      
18
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - Österåker United FK 2 Grå  -      
18
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - Sollentuna FK Viby 2  -      
18
15:15
lör
15:15    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - Täby FK 53  -      
19
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 11 (T3)
AIK FF 5 - IK Frej Täby FF Blå  -      
19
12:00
sön
12:00    
Ursviks IP 12
Ursvik IK Vit 3 - IK Frej Täby FF Röd  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Österåker United FK 4 Grå  -      
25
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Österåker United FK 3 Grå  -      
25
13:45
lör
13:45    
Bolindervallen 21
Kallhälls FF Blå - IK Frej Täby FF Vit  -      
25
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - IFK Vaxholm blå 1  -      
26
10:15
sön
10:15    
Norrvikens IP 11
Sollentuna FK Viby 1 - IK Frej Täby FF Grön  -      
26
12:30
sön
12:30    
Hägernäs IP 21
Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FF Gul  -      
JUNI 2024
 
01
lör
00:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - Väsby FF Vit  -      
01
09:00
lör
09:00    
Sollentunavallen 22
Sollentuna FK Vallen - IK Frej Täby FF Blå  -      
01
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - AIK FF 6  -      
01
15:15
lör
15:15    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - Viggbyholms IK FF Vit  -      
02
11:00
sön
11:00    
Össeby IP 11
Brottby SK - IK Frej Täby FF Svart  -      
02
15:15
sön
15:15    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FF Röd  -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Enebybergs IF 4  -      
08
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Kista SC KFUM Röd  -      
08
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - Vallentuna BK 4  -      
09
10:00
sön
10:00    
Djursholms IP 32
FC Djursholm 2 - IK Frej Täby FF Vit  -      
09
13:00
sön
13:00    
Råstasjön 12 (T4)
AIK FF 2 - IK Frej Täby FF Grön  -      
09
14:00
sön
14:00    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF Gul  -      
AUGUSTI 2024
 
23
20:00
fre
20:00    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Gul 4 - IK Frej Täby FF Svart  -      
24
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - Bele Barkarby FF Blå 2  -      
24
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - Ursvik IK Svart 2  -      
24
14:30
lör
14:30    
Runby IP 11
Runby IF Svart - IK Frej Täby FF Blå  -      
24
15:15
lör
15:15    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - IF Wasa 3  -      
25
sön
00:00    
Erikslunds BP 11
Erikslunds KF Vit - IK Frej Täby FF Röd  -      
 
30
17:30
fre
17:30    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Röd 1 - IK Frej Täby FF Grön  -      
30
20:00
fre
20:00    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Grön 2 - IK Frej Täby FF Gul  -      
31
lör
00:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - Bromstens IK P12-gul  -      
31
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Bromstens IK P12-Vit  -      
31
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Rinkeby United FC 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
13:00
sön
13:00    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Svart 6 - IK Frej Täby FF Vit  -      
 
07
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - Sundbybergs IK Svart  -      
07
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - Österåker United FK 2 Svart  -      
07
15:15
lör
15:15    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - Runby IF Vit  -      
08
10:00
sön
10:00    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF Ex - IK Frej Täby FF Blå  -      
08
14:15
sön
14:15    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Röd 13 - IK Frej Täby FF Svart  -      
08
15:30
sön
15:30    
Danderydsvallen 3
Danderyds SK FF Blå 6 - IK Frej Täby FF Röd  -      
 
14
lör
00:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Väsby FF Vit  -      
14
10:15
lör
10:15    
Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM Röd - IK Frej Täby FF Gul  -      
14
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - Djurgårdens IF FF 9 Röd  -      
14
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Ursvik IK Svart 4  -      
15
sön
00:00    
Erikslunds BP 11
Erikslunds KF Vit - IK Frej Täby FF Grön  -      
15
15:15
sön
15:15    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 5 - IK Frej Täby FF Vit  -      
 
20
18:45
fre
18:45    
Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK Grön 4 - IK Frej Täby FF Blå  -      
21
18:00
lör
18:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Gul - FC Djursholm 3  -      
21
19:15
lör
19:15    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Vit - Runby IF Svart  -      
22
11:30
sön
11:30    
Örvallen 2
Sundbybergs IK Gul - IK Frej Täby FF Röd  -      
22
15:15
sön
15:15    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 3 - IK Frej Täby FF Svart  -      
22
19:00
sön
19:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Grön - Spånga IS FK 2  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Blå - Danderyds SK FF Vit 13  -      
28
12:45
lör
12:45    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Svart - Erikslunds KF Rosa  -      
28
13:00
lör
13:00    
Bellevue BP 1
Norrtulls SK Vit M - IK Frej Täby FF Gul  -      
28
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 3
IK Frej Täby FF Röd - FC Djursholm 4  -      
29
15:15
sön
15:15    
Enebybergs IP 3
Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FF Grön  -      
29
16:30
sön
16:30    
Stockhagens IP 3
IFK Stocksund Gul - IK Frej Täby FF Vit  -