SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IK Frej Täby Fotbollsförening
Fotboll

Matcher
JANUARI 2024
 
28
09:00
sön
09:00    
Täby IP 1
IK Frej Täby Fotbollsförening - Spånga  -      
FEBRUARI 2024
 
03
15:15
lör
15:15    
Skarpäng
IK Frej Täby Fotbollsförening P15 (2009) - Karlbergs BK  -      
04
19:00
sön
19:00    
Norrviken IP 1
Sollentuna FK - IK Frej Täby Fotbollsförening P2009  -      
 
11
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen
IK Frej Täby Fotbollsförening P2009 - Karlbergs BK  -      
11
16:00
sön
16:00    
Knutby BP
Hammarby 09-4 - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
 
18
09:00
sön
09:00    
Skytteholms A-Plan
Vasalund - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
18
11:15
sön
11:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby Fotbollsförening - IFK Haninge  -      
MARS 2024
 
09
09:15
lör
09:15    
Hägernäs IP
IK Frej Täby Fotbollsförening - Danderyd  -      
10
11:15
sön
11:15    
Erikslunds
IK Frej Täby Fotbollsförening - Viggbyholm  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Hägernäs IP
IK Frej Täby Fotbollsförening P15 (2009) - Danderyds SK  -      
 
23
10:15
lör
10:15    
Enebyberg IP
Enebyberg - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
24
13:30
sön
13:30    
Vallentuna IP
Vallentuna PA15 - IK Frej Täby Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
06
14:00
lör
14:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Täby FK 911  -  1  
 
12
20:00
fre
20:00    
Hägernäs IP 2
Viggbyholms IK FF - IK Frej Täby FF Svart2  -  2  
 
20
09:00
lör
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Sollentuna FK Öst1  -  1  
 
28
16:00
sön
16:00    
Vaxö IP 1
IFK Vaxholm 2 - IK Frej Täby FF Svart0  -  5  
MAJ 2024
 
05
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Stocksunds IF1  -  3  
05
17:45
sön
17:45    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK C - IK Frej Täby FF Gul3  -  3  
 
12
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - FC Djursholm 24  -  2  
12
18:00
sön
18:00    
Margretelunds IP 2
Österåker United FK 1 - IK Frej Täby FF Svart5  -  1  
 
19
10:00
sön
10:00    
Kärrdals BP 1
Sollentuna FK P15u - IK Frej Täby FF Gul  -      
19
11:00
sön
11:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A3 - IK Frej Täby FF Svart  -      
 
26
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Enebybergs IF 1  -      
26
20:00
sön
20:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Danderyds SK FF Vit  -      
JUNI 2024
 
02
10:00
sön
10:00    
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK 2 - IK Frej Täby FF Svart  -      
02
16:30
sön
16:30    
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
06
10:00
tor
10:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - IF Brommapojkarna 2009-6  -      
08
17:45
lör
17:45    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Hammarby IF FF 4 grön  -      
09
09:00
sön
09:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Rotebro IS FF 1  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
Bällstabergs BP 1
Bällsta FF 1 - IK Frej Täby FF Gul  -      
15
14:30
lör
14:30    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Blå - IK Frej Täby FF Svart  -      
16
12:00
sön
12:00    
Skarpäng 1
Täby FK FA09 2 - IK Frej Täby FF Gul  -      
AUGUSTI 2024
 
10
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Danderyds SK FF Blå  -      
 
17
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Täby FK FA09 2  -      
17
11:00
lör
11:00    
Skinnaråsens IP 2
Rotebro IS FF 1 - IK Frej Täby FF Svart  -      
 
24
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Vallentuna BK 2  -      
25
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
31
16:00
lör
16:00    
Enebybergs IP 2
Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FF Svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Vallentuna BK  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Bollstanäs SK A3  -      
08
18:00
sön
18:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Österåker United FK 1  -      
14
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Sollentuna FK P15u  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Stockhagens IP 1
Stocksunds IF - IK Frej Täby FF Svart  -      
22
10:00
sön
10:00    
Djursholms IP 2
FC Djursholm 2 - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - IFK Vaxholm 2  -      
29
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - IFK Lidingö FK C  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:00
lör
12:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK Öst - IK Frej Täby FF Svart  -      
06
10:30
sön
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Bällsta FF 1  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Svart - Viggbyholms IK FF  -      
12
16:00
lör
16:00    
Ängby IP 1
IF Brommapojkarna 2009-6 - IK Frej Täby FF Gul  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Erikslunds BP 1
Täby FK 91 - IK Frej Täby FF Svart  -